درباره شرکت

 

شرکت توانا ذوب صنعتی کویر به عنوان یکی از شرکتهای فعال در زمینه حفاظت کاتدی و فعالیت های غیر کاتدی و همچنین تولید انواع آلیاژهای غیر آهنی در سال 1394 تاسیس گردید. این شرکت با دارابودن تیم اجرایی قوی و با تجربه، هم اکنون توانسته است چندین پروژه را با شرکتها و سازمانهای دولتی و خصوصی بزرگ با موفقیت به ثمر برساند و با حصول رضایت مندی کارفرمایان از عملکرد این شرکت، زمینه لازم جهت توسعه و گسترش فعالیت های مجموعه در زمینه حفاظت کاتدی را فراهم آورد.
تامین مواد اولیه با کیفیت از شرکتهای معتبر، یکی از اصول موفقیت شرکت توانا ذوب صنعتی کویر جهت تولید محصولات مرغوب مطابق با استانداردهای ملی و بین المللی در زمینه های زیر می باشد.

  • آندهای فداشونده پایه روی، آلومینیوم و منیزیم
  • آندهای تزریق جریان شامل آندMMO ، آند سیلیکونی (چدن پرسیلیس)

  • تجهیزات جانبی شامل الکترودهای مرجع، زینک ارتینگ سل و ذغال کک
  • محصولات دریایی شامل سیستم آنتی فولینگ (ضد خزه)
  • آلیاژهای غیر آهنی شامل شمش و آمیژانهای غیر آهنی

همچنین این شرکت توانسته است با به کارگیری نیروهای مجرب در بخش کنترل کیفیت، بر تمامی مراحل تولید محصولات خود نظارت و کنترل کامل داشته باشد. تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه خوردگی در کارخانه اقدامی دیگر جهت کنترل دقیق محصولات می باشد.
این آزمایشگاه با استفاده از تجهیزات و لوازم کالیبره شده قادر به انجام آزمون های مرتبط با محصولات حفاظت کاتدی از جمله آزمونهای تعیین خواص الکتروشیمیایی، تعیین مقاومت مکانیکی و الکتریکی محل اتصال اینزرت نسبت به آند یا کابل نسبت به آند می باشد.
رعایت اصول ایمنی در تولید، تحویل به موقع پروژه ها و مشتری مداری از افتخارات این شرکت می باشد که همواره سرلوحه فعالیت های مدیران و متخصصان قرار گرفته است.

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت برای شرکت توانا ذوب صنعتی کویر محفوظ می باشد. 

بالا